O nas

Biuro Rachunkowe AGAR w Poznaniu

Serdecznie witamy w biurze rachunkowym AGAR! Nasze biuro zostało założone przez wykwalifikowanych i doświadczonych księgowych, którzy od ośmiu lat świadczą usługi rachunkowe o najwyższych standardach jakości.

Pełny komfort księgowości tylko dla klientów biura rachunkowego AGAR

Zaangażowanie i znajomości potrzeb naszych klientów pozwoliły nam na opracowanie innowacyjnego w świecie rachunkowości bezpiecznego internetowego systemu obsługi klienta. Dzięki niemu w szybki sposób będą Państwo mogli przesłać do nas dokumenty związane z księgowością, a po ich zadekretowaniu przez nasze biuro będą mieli Państwo wgląd do swoich danych po zalogowaniu do naszego systemu. Nad bezpieczeństwem wszystkich operacji czuwa szyfrowany protokół HTTPS, dlatego nie muszą obawiać się Państwo wycieku jakichkolwiek informacji.

Księgowość dla dużych i małych firm, a także indywidualnych klientów

Nasze usługi skierowane są głównie do przedsiębiorców, jednak wykonujemy również rozliczenia dla klientów, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej. Zapraszamy do skorzystania z bogatego doświadczenia naszego biura rachunkowego, którego oferta obejmuje między innymi:

agar
agar